Uzņēmums

Home / Uzņēmums

Par uzņēmumu

SIA “Riga Nordic Terminal” sniedz stividoru pakalpojumus, kuģu aģentiem, kravu ekspeditoriem,  un starptautiskiem jūras pārvadātājiem. Uzņēmums piedāvā dažādu tipa kravu pārkraušanas un uzglabāšanas pakalpojumus, atrodoties Rīgas Brīvostas teritorijā –Rīgas Jūras līča Daugavas labajā krastā.

Ik gadu uzņēmums piesaista jaunus klientus, palielinot apgrozījumu vidēji par vairāk kā 20%.

SIA Riga Nordic Terminal ir viens no pirmajiem stividoru pakalpojumu uzņēmumiem Latvijā, kurš ieviesis energopārvaldības sistēmu, atbilstoši ISO 50001 prasībām. 2018. gadā uzņēmums sertificēja energopārvaldības sistēmu un iesniedza Ekonomijas ministrijai pasākumus, kuri tiks veikti, lai realizētu energoresursu taupīšanas un optimizēšanas politiku. (skatīt sertifikātu)

 

SIA Riga Nordic Terminal ieviesis, uztur un nepārtraukti pilnveido kvalitātes vadības sistēmu, atbilstoši ISO 9001 standarta prasības, ievērojot arī nozares reglamentējošos normatīvos aktus. 2018. gadā uzņēmums kvalitātes vadības sistēmu arī sertificēja, kas dod apliecinājumu, gan klientiem, gan piegādātājiem, ka SIA Riga Nordic Terminal ir drošs, uzticams sadarbības partneris. (skatīt sertifikātu)

2017.gadā Riga Nordic Terminal ir visstraujāk augošais terminālis zāģmateriālu pārkraušanas jomā Rīgas Brīvostas teritorijā

Vērtības

Dinamiska mūsdienīga attīstība, augsta piedāvāto pakalpojumu kvalitāte un individuāla pieeja katram klientam ir mūsu ikdienas darbības principi. To mēs varam panākt, jo esam atbildīgi, mums ir svarīgi būt profesionāliem ikvienā situācijā un tiekties uz augstiem kvalitātes standartiem.

ATTĪSTĪBAS MĒRĶI

Turpināt zāģmateriālu kravu pārkraušanu un palielināt noliktavu jaudas platību līdz 10 000m2 vai 30000mt3 beramkravu glabāšanai vienlaicīgi.

Kļūt par pieejamāko un efektīvāko RO-RO tipa kuģu apkalpošanu terminālu, nodrošinot precīzus un ātru kravu pārkraušanas pakalpojumus, rēķinoties ar klientu iespējām un vajadzībām.

UZŅĒMUMA VĒSTURE

  • 2017. gadā Riga Nordic Terminal ir straujāk augošais terminālis zāģmateriālu segmentā Rīgas Brīvostas teritorijā. Tas ir noticis patiecoties klientu atbalstam un lojalitātei, kā arī cilvēku profesionalitātei, kas šajā uzņēmumā strādā.
  • Kopš 2014.gada 15.septembra uzņēmums ir maksātspējīgs un savas saistības ar kreditoriem veicis pilnā apjomā, kā arī ik gadu palielina apgrozījumu par 20%.
  • 2002. gada 15.maijā publiskā akciju sabiedrība „Mangaļu Kuģu Remonta Rūpnīca” pārdēvēta par publisko akciju sabiedrību „TERMINĀLS VECMĪLGRĀVIS”.
  • 2000. gadā tika atvērta RO-RO tipa kuģu piestātne un pasažieru pārvadājumu vajadzībām iekārtots terminālis.
  • Pēc PSRS sabrukuma 1991.gada 3.oktobrī publiskā akciju sabiedrība „Mangaļu Kuģu Remonta Rūpnīca” tika pārreģistrēt Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā un tika uzsākts privatizācijas process.
  • Mangaļu Kuģu Remonta Rūpnīca dibināta 1946.gadā kā zvejas kuģu remontbāze.

DROŠĪBAS SERTIFIKĀTI

 

ISPS kods kopš 2004.gada – ostas un kuģu drošības sertifikāts.

MĀCĪBAS

 

Uzņēmums nodarbina 89 darbiniekus. Regulāri tiek nodrošinātas mācības ostas darbiniekiem darba drošībā.

SERTIFIKĀTU ATJAUNOŠANA

 

Regulāri tiek atjaunot sertifikācijas darbiniekiem – auto iekrāvēju vadītājiem, kravas pārkraušanas celtņu operatoriem, stropētājiem, u.c.